Bizimle İletişime Geçmek İster misiniz ?

Kalite Politikamız

Ayışığı Mimarlık’ın kalite politikamız, sahip olduğumuz üretim tecrübesi, kullandığımız güncel teknoloji, yüksek bilgi birikimi, deneyimli ve nitelikli iş gücümüzle, sektöründe dünyanın önde gelen kuruluşları arasında yer almak. Konumumuzun örnek ve rekabetçi yapısının sürekliliğini sağlamayı hedefleyen aşağıdaki vazgeçilmez unsurlardan oluşmaktadır.

  • Müşterilerimizin talep ve beklentilerini karşılayacak kaliteli ürünler üretmek, satış öncesi ve sonrası teknik destek sağlayarak müşteri memnuniyetini arttırarak sürdürmektir.

  • Tüm faaliyet alanlarımızda, öncü kuruluş olmamızı sağlayan kalite yönetim sistemlerimizin gereklerini tam olarak gerçekleştirmek ve etkinliğinin sürekli iyileştirmek.

  • Ürünlerimizin, müşteri taleplerine, ulusal ve uluslararası standartlara ve yasal mevzuata uygunluğunu sağlamak ve sürekliliğini temin etmek.

  • Ortak çabamız olan kaliteli üretimi gerçekleştiren çalışanlarımızın iş sağlığı ve güvenliğini ön planda tutmak.

  • Mesleki ve sosyal gelişimini, kalite bilincini, sürekli eğitim programları ve aktivitelerle desteklemek, motivasyonlarının en üst seviyelerde tutulmasını sağlamak.

  • Faaliyetlerimizi sürdürürken, çevreyi ve doğal kaynakları korumak.

Kalite Politikası Nedir

Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri ile birlikte bütünleşik bir şekilde yöneterek, dayanıklı tüketim sektöründe kalite açısından öncülük etmek. Kalite yönetimi politikamız çerçevesinde sağladığımız başarıların sürdürülebilir olmasını sağlamak, daha yüksek seviyelere taşınmasını hedeflemek ve marka bilincimizin geliştirilmesini çalışanlarımızın ortak ve asli hedefleri içinde görmesini sağlamak.

Ayışığı İnşaat, tüm faaliyetlerini, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi kalite belgeleri çerçevesinde sürdürmektedir.